מתבניות במערכת העיצוב שלנו

או צפיה בהוראות סגירת קבצים

והתייעצות עם המעצבים שלנו

מיתוג רכבים

אחת השיטות היעילות ביותר למתג או לפרסם את העסק שלך הוא באמצעות הפיכת הרכב שלך לשלט פרסום הנע בדרכים! יש הרבה מאוד דרכים לעשות את זה, החל ממדבקות לוגו החברה, מדבקות לשמשות הרכב, מדבקות פרסום לדלתות הרכב ואף מגנט חזק הניתן להתקנה והסרה בקלות ועוד... מיתוג רכבים נכון, מצריך שימוש בחומרי גלם איכותיים שאינם פוגעים בצבע הרכב לאחר הקילוף ועמידים בתנאי חוץ כגון שמש וגשם, ומודבקים ע״י מתקין מקצועי על גבי הרכב.


מדבקות לוגו

שיטת הדפסת מדבקות בעלת עמידות גבוהה ביותר לתנאי חוץ, המעניקה בולטות יוצאת דופן ללוגו של החברה. ניתן להזמין מדבקות חתוכות בצורת הלוגו, מנופחות או רגילות, מדבקות שקופות או אטומות, במגוון גדלים וסגנונות. לחיזוק המותג ולפרסום יעיל במיוחד!

מדבקות צד למיתוג

הכל מתחיל ונגמר במיתוג - כאשר אתם "מפגישים" את הלקוח עם המיתוג שלכם על רכב הנע בדרכים, אתם נתפסים כמקצוענים - ומחזקים את הקשר שלו למותג, אז תרוויחו חשיפה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה - גם בנסיעה וגם בעת חנייה. מודפס ע״ג מדבקות ויניל עמידות בתנאי חוץ - מומלץ להוסיף למינציית UV להגנה מפני תנאי שמש קשים במיוחד.

מגנט צד לרכב

נגיד שבמהלך היום אתה בעבודה, ובערב אתה יוצא למסעדה... אין שום בעיה להפוך את הרכב לכלי פרסום עסקי ביום, ורכב פרטי בערב. באמצעות מגנט פרסומי הניתן להסרה בקלות תוכל לעשות זאת, המגנט עמיד בתנאי חוץ ובעל כושר הצמדות חזק - במיוחד לרכבים! מתאים גם לבעלי עסקים שמחליפים רכבים בתדירות גבוהה.

מדבקות רשת לשמשה

מדבקות רשת איכותיות לרכב, הן ללא ספק הפרסום האטרקטיבי ביותר שקיים כיום. המדבקות אינן חוסמות את ראיית הדרך מתוך חלל תא הנוסעים - מודפסות על גבי מדבקת ויניל מחורר העמיד בכל תנאי החוץ. ואינן משאירות כל סימן כאשר מעוניינים להסיר אותן משמשת הרכב. הפרסום היעיל והמשתלם ביותר 24/7.

מדבקות משולבות (אטומות + רשת)

ניתן לבצע לרכבים שילוב גרפי חופף בהדפסת מדבקות העמידות בתנאי חוץ. מדבקות ויניל אטומות בחלקו התחתון של הרכב, ומדבקת רשת בחלקו ההעליון של חלונות הרכב המאפשרות ראות מתוך תא הנוסעים, ומשתלבות באופן אחיד עם הגרפיקה המודפסת.

מדבקות לתחבורה

מדבקות ויניל - מדבקות איכותיות העשויות פי.וי.סי הידוע בגמישותו ובעמידותו בפני שמש וגשם לאורך שנים! עליו אנו מדפיסים באמצעות דיו פרמננטי העמיד בתנאי חוץ. ואף ניתן להוסיף למינציית UV להגנה מפני תנאי שמש קשים במיוחד! להדבקה על אוטובוסים, רכבים מסחריים ועוד. ניתן להזמין מדבקות ויניל בכל מידה שתבחרו !

היתרונות הגדולים של פרסום על רכב ממותג

• פרסום שנע בדרכים – בבוקר בדרך לעבודה, אחר הצהרים בקרבת הבית, בערב ביציאה לבילוי ובשבת בטיול – כשהרכב שלך ממותג הפרסום שלך זז איתך ועובד בשבילך 24 שעות ביממה. • ללא תשלום מס שלטים - רכב ממותג הנע על הכביש ונחשף לעשרות אלפי אנשים ביום נותן לכם את כל היתרונות של שלט פרסומת במיקום אסטרטגי ללא תשלום מס שלטים. • הנוכחות הבולטת של רכב ממותג תמיד מושכת את העין ואת תשומת הלב של הנוסעים בדרך. • המיתוג אינו משאיר סימנים על הרכב וניתן להסיר ולהחליף אותו בקלות רבה.  • רכב ממותג מחזק את התדמית של העסק שלך ומשדר מסר של מקצוענות והצלחה.  

עיצוב אטרקטיבי לרכב אפקטיבי - איך עושים זאת?

 כדי לבלוט בשטח עם עיצוב שמושך את העין השתמשו במיתוג שלכם בצבעים עזים וחזקים. • שמרו על עיצוב "מאוורר" בלי יותר מדי אלמנטים ופרטים שיעביר את המסר שלכם במהירות ובבירור.  צמצמו את כמות הטקסט – כשאנחנו על הכביש תשומת הלב שלנו היא משאב יקר ואין לנו את האפשרות לקרוא יותר מדי טקסט. אז דאגו שהמיתוג יכלול את שם העסק, סלוגן או מסר קצרצר המחזק את המותג ופרטי התקשרות כמו כתובת האתר או טלפון. את יתר הפרטים השאירו להמשך. • ודאו שהטקסט קריא גם מרחוק – כדי למקסם את החשיפה למותג שלכם חשוב לוודא שאנשים יוכלו לזהות אותו גם כשהרכב רחוק מהם יחסית.