מתבניות במערכת העיצוב שלנו

או צפיה בהוראות סגירת קבצים

והתייעצות עם המעצבים שלנו

מדבקות

מדבקות / סטיקרים הם מוצרי דפוס שימושיים במיוחד. המדבקות מאפשרות לנו למתג את המוצרים שאנו מוכרים או משווקים ועל ידי כך לחזק את המותג ולהתפס בעיני הלקוחות כמקצוענים. בנוסף ישנם עסקים שמשתמשים במדבקות לאחריות המוצר או לאזהרה ואפילו בכדי להשיג סדר לוגיסטי בתיוק או במחסנים. אנו מייצרים את המדבקות במדפסות דיגיטליות המסוגלות להדפיס במהירות גבוהה ובאיכות בלתי מתפשרת - על מגוון חומרים המיועדים לשימושים שונים בהתאם לצרכים של כל לקוח. חשוב לבחור את הסוג המתאים עבורכם שכן המחיר ושיטת ההדפסה משתנה בין הסוגים.

מדבקות נייר מלבניות

סטיקרים בהדפסה דיגיטלית צבעונית באיכות הגבוהה ביותר ע״ג גליונות מדבקה, ללא הגבלת צבעים ולכל מטרה. מדבקות נייר מקנות חסכון משמעותי בעלויות ומגיעות בחיתוך למדבקות בודדות, בצורה מרובעת או מלבנית (ללא חיתוך צורני). ניתן להזמין במגוון גדלים לפי בחירה.

מדבקות בחיתוך צורני

הדפסה דיגיטלית צבעונית באיכות הגבוהה ביותר, ללא הגבלת צבעים. מדבקות לוגו ומדבקות צורניות - בכל צורה שתבחרו, באיכות מדהימה ע״ג מדבקות ויניל פיויסי איכותיות, בכל גודל שתבחרו, ובהתאם לצורה שאתם צריכים. גם בכמויות קטנות!

מדבקות עגולות למוצרים

אם אתם מייצרים/מייבאים מוצרים אתם בוודאי צריכים למתג אותם בצורה טובה, ניתן לבצע מדבקות עגולות להדבקה על מוצרים, סגירה לאריזות, או כל מטרה אחרת ! ובעלויות נמוכות יחסית, אין צורך בגלופה מיוחדת בזכות חיתוך עגול דיגיטלי - המאפשר גם הפקת כמויות קטנות.

מדבקות שקופות

לכולנו יש רצפה בבית ובמשרד, אבל האם כולנו יודעים לנצל אותה, לפרסום או לעיצוב? תוסיפו חיים וסגנון גם לרצפה שלכם. עם מדבקות רצפה המודפסות ע״ג ויניל עם למינציה המונעת שחיקה - אפילו בדריכה ממושכת. בכל גודל וצורה שתבחרו !

מדבקות רצפה

לכולנו יש רצפה בבית ובמשרד, אבל האם כולנו יודעים לנצל אותה, לפרסום או לעיצוב? תוסיפו חיים וסגנון גם לרצפה שלכם. עם מדבקות רצפה המודפסות ע״ג ויניל עם למינציה המונעת שחיקה - אפילו בדריכה ממושכת. בכל גודל וצורה שתבחרו !

מדבקות חוצות

מדבקות חוצות במימדים גדולים - מדבקות פיויסי (פלסטיות) בהדפסה העמידה בתנאי חוץ כגון שמש וגשם. לפרסום ע״ג ויטרינות, שלטי אזהרה או כל מטרה אחרת. ניתן להדפיס בכל גודל ובכל צורה, בנוסף ישנה אפשרות לתוספת למינציית UV המגנה מפני קרני השמש גם לזמן ממושך יותר.

איך למנף את השיווק שלך בעזרת מדבקות ?

  אם יש לכם חנות או אולם תצוגה אתם יכולים ממש להוביל את הלקוחות אליכם על ידי כך שתמקמו בדרך מדבקות, בצורת חיצים או טביעות רגליים, ועליהן כיתוב מסקרן שקורא לעקוב אחריהן.  עוד דרך יצירתית לקדם את החנות שלך היא הדבקת מדבקות ענק מעניינות על הקירות, כדך שיראו מבעד לחלונות למרחקים.     מדבקת פגוש שנונה ומעוצב שעליה מוטבע גם הלוגו שלך היא רעיון מצויין למתנה שהלקוחות שלך ישמחו לאמץ ולפרסם אותך על הדרך.  מספרי טלפון של שירותי חירום, טבלת ערכים קלוריים או לוח החופשות השנתי - שימו את האינפורמציה שהלקוחות שלכם צריכים על מדבקה והם כבר ידאגו לשמור אותה במקום נגיש מול העיניים. 

4 נקודות שכדאי לחשוב עליהם לפני עיצוב מדבקה

 חיזוק המותג, עידוד קניה, או סימון הנחה? – רגע לפני שאתם ניגשים לעיצוב הזכירו לעצמכם מה המטרה.   עצבו את המדבקה בקו נקי ואסתטי, בצבעים קונטרסטיים, שימשכו את העין, תוך התייחסות לצבעי המותג שלכם.   עיגול, כוכב, פרח או לב? – הקדישו מחשבה גם לצורה, כיום ניתן לייצר מדבקות בכל צורה שתרצו! אז קדימה, צאו מהקופסא המלבנית ותנו למדבקות שלכם את כל התנאים לבלוט בשטח!   המדבקות מחזקות את המיתוג אך הן יכולות לעשות הרבה יותר מזה. לצד הלוגו ושם העסק, הוסיפו קריאה לפעולה ופרטי התקשרות. תתפלאו איך התוספות הקטנות האלו יכולה להגביר את כמות הפניות.