שלטי לוגו תלת מימד

נכון, אין הזדמנות שנייה ליצור רושם ראשוני מול הלקוחות שלכם אבל אתם כן יכולים לדאוג להם לקבלת פנים מרשימה במיוחד! אנו מעצבים ומייצרים שלטי לוגו בתלת מימד ממגוון חומרי גלם כגון : פרספקס, לוקובונד, או פיויסי הניתנים גם לצביעה או הדפסה ישירה וחיתוך CNC. האלמנטים יכולים להיות צפים באמצעות הרחקות (ספייסרים) או מודבקים על המשטח הקיים. בחירת החומרים מסתמכת תחילה על סגנון הלוגו, צבעי המותג, והעיצוב הקיים בחדר. ישנם אין ספור אפשרויות ושילובי חומרים שניתן לבחור. מעוניינים לקבל מאיתנו ייעוץ והכוונה ללא עלות? שלחו אלינו את הלוגו שלכם ונשמח להיות שותפים בבחירת השלט הבא שלכם.

אותיות פי.וי.סי קשיח בצביעה

לוח מוקצף קשיח במיוחד המגיע בעובי משתנה החל מ-3 ועד 20 מ״מ - מתאים בעיקר לשימוש פנימי או חיצוני קל, החומר בעל יתרונות המאפשרים גמישות בתכנון וחיתוך, וספיגה טובה של צבע ובעל מרקם חלק ללא ברק במראה מאט. יש אפשרות להדפסה ישירה  בחזית או צביעה מלאה של הלוגו כולל דפנות. 

אותיות פרספקס

שלטים מפרספקס הם הנפוצים ביותר ומחזיקים מעמד לאורך זמן ממושך ומשמשים לרוב כשילוט לעסקים מסעדות וחנויות למיניהם. שלט פרספקס הוא קשיח ובעל שקיפות וברק המדמה זכוכית. מגיע בעובי משתנה וצבעים לבחירה או הדפסת צבע על גבי לוח שקוף. ניתן לשלב את השלט בשימוש חיצוני ופנימי,עיצוב דקורטיבי למשרדים - בהדבקה שטוחה או מורחק באמצעות ספייסרים. 

אותיות אלקובונד / אלומיניום

לוקובונד הוא חומר חזק וייחודי, המורכב מלוח אלומוניום משולב פוליאתילן (פלסטיק דחוס וחזק) - הלוקבונד מגיע לרוב בעובי 3-4 מ״מ וניתן לחיתוך סי.אנ.סי - הלוקבונד בשונה מפרספקס הוא אטום במיוחד ויכול לשמש לשילוט מואר נגטיבי לשליטה על העברת האור.הלוחות מגיעים גם בצבעים מטאליים, כמו זהב, כסף, מוברש, מראה, ועוד... 

שילוט אותיות מוארות תלת מימד

בעולם של תחרות אתם חייבים לבלוט מעל כולם! שילוט זה עולם של אפשרויות שלא נגמרות, מואר מהחזית, מהגב, דופן שחורה, לבנה, או מראה.. מה שבטוח זה שהלוגו שלכם חייב לבלוט ולהאיר. כמובן שהכל עניין של עיצוב בטעם - ויש להתאים את החומרים ללוגו והסגנון המתאים לסוג העסק. אז צרו איתנו קשר עוד היום לייעוץ והכוונה.

שילוט ניאון לד

שלט ניאון לד החדשני בעל מספר יתרונות בולטים בהשוואה לשלטי ניאון זכוכית - שילוט ניאון לד הוא אינו שביר, לא מתחמם, חסכוני בחשמל ובעל אורך חיים ארוך במיוחד! אנחנו יכולים לייצר ניאון בכל צורה וצבע שתבחרו! בהתאמה אישית, בהתאם ללוגו שלכם, כיתוב או צורה.

קטלוג חומרי גלם

פי.וי.סי, פרספקס, אלוקובונד, וקאפה הם רק חלק קטן ממגוון החומרים הקשיחים שאנו מדפיסים ישירות עליהם אצלנו במפעל בהדפסת UV, וגם חותכים צורנית. את קטלוג חומרי גלם המלא ניתן למצוא אצלנו במשרדים! מעצבי מוצר? אדריכלים? או מעצבי פנים? מוזמנים להתרשם מחדרי התצוגה והחומרים ולקבל ייעוץ מקצועי לכל פרויקט.