מתבניות במערכת העיצוב שלנו

או צפיה בהוראות סגירת קבצים

והתייעצות עם המעצבים שלנו

שלטי שמשונית

אם יש לכם צורך לתלות שלט גדול במיוחד, כזה שיוכל להחזיק מעמד בתנאי מזג אוויר קשים כמו רוח, גשם ושמש קופחת - שלט שמשונית יעשה את העבודה! העמידות הגבוהה של שמשוניות PVC הופכת אותן לאידאליות לפרסום שרוצים לרוץ איתו לטווח ארוך, וגם למסרים תקופתיים חוזרים כמו מכירות עונתיות, כנסים ואירועים שונים בעסק. למעשה שלטי שמשונית עשויים יריעת פי.וי.סי ועליה מבצעים הדפסה בצבעים פרמננטים העמידים בתנאי חוץ ומגיעה לרוב בגימור מכפלת וטבעות מתכת לצורך תליה. ניתן להזמין שלטי שמשונית בכל מידה שתבחרו !

שמשוניות לפרסום לכל מטרה

עורכים אירוע? הופעה? נשף חג? תערוכה? או מסיבה? אתם בוודאי זקוקים לשלט גדול במיוחד - שלט שמשונית יעשה את העבודה! שלטי שמשונית מגיעים לרוב בגימור מכפלת וטבעות מתכת לצורך תליה או שרוול למוט שמיקומו ניתן לבחירה (למעלה ולמטה, או בצדדים). ניתן להזמין שלטי שמשונית בכל מידה שתבחרו !

שמשוניות להשכרה/מכירה

מתווך/יועץ נדל״ן? או בעל נכס שמעוניין למכור/להשכיר נכס? הזמן בקלות באתר שלטים ממגוון דוגמאות - כולל טבעות מתכת לצורך תליה, בחר את הגרפיקה ואת הגודל הכנס את הפרטים - ומיד תוכל לבצע הזמנה.

שלטי שמשונית חוצות

פרסום חוצות נותן לעסק שלכם חשיפה גדולה! תרתי משמע – אלפי אנשים רואים אותו, ממש מדי יום, ושטח הפרסום הגדול יוצר אימפקט מרשים ועוצמתי ונשאר בזכרון גם לטווח הארוך. שילוט חוצות הוא פשוט דרך להיות שם, בשטח, בנוכחות שאי אפשר להתעלם ממנה. כי גם בעידן של דיגיטל, טכנולוגיה וריבוי מסכים, אין תחליף לנוכחות הפיזית.

שמשוניות + לתליה בויטרינה

סט של 4 פומפות וואקום + וו תליה לחלון, לתליית פוסטרים. פתרון קלאסי לחלונות ראווה או מעברי פרסום בקניונים לתליית מסר על טבעות המתכת של השמשונית לתליה נוחה. מאפשר התקנת מסר פרסומי על חלון ראווה והחלפה בקלות.

שמשוניות למעמדי טראס

בין אם אתם מפיקים טקס גדול, יום עיון או שאתם עושים אירוע השקה למוצר החדש שלכם, תמיד יש צורך לשווק את הפעילות שלכם. הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת על נושא השיווק, זה שלמעשה יש הרבה מאוד דרכים לעשות את זה, אפשרות נוספת היא מעמד טראס הבנוי פרופיל מתכת ועליו מתוחה שמשונית מודפסת לפי הגודל שתבחרו.

שמשוניות להצעות נישואין

גבר, מתכנן להציע בקרוב??? אל תהמר על התשובה... הדפסת שמשוניות להצעות נישואין בקליק עכשיו בעיצוב עצמי באתר! רק תארגן טבעת ואנחנו נדאג לשלט מפוצץ. ואם היא תגיד כן... תקבלו גם 10% הנחה על הדפסת הזמנות חתונה. אל תגיד שלא אמרנו - התחל לעצב כבר עכשיו באתר! מזל טוב :)

3 סיבות מצוינות להתאהב בשמשונית

כאן ועכשיו - יתרון של פרסום חוצות הוא היכולת שלו להניע לקוחות פוטנציאליים לפעולה ממש כאן ועכשיו. הזמנה למכירה שנערכת היום בחנות או הצגה של מנות נבחרות מתפריט המסעדה  - זו  דרך מצוינת להביא לעסק עוד לקוחות שעברו בסביבה.  • ניידות, גמישות וקלות ההרכבה – על בניינים, גדרות, בין שני עמודים, מרפסות – עם טבעות וחוטים, בוואקום או בתוך מסגרת - היום הן כאן, מחר הן שם – כי יש אינספור אפשרויות להשתמש בשמשוניות. • איכות שרואים מרחוק – איכות ההדפסה הגבוהה על ה- PVC  מאפשרת לכם ללכת רחוק עם כל החלומות העיצוביים שלכם ואתם יכולים להיות בטוחים שגם הפרטים הכי קטנים, יראו היטב ובבירור על השימשונית החדשה שלכם.

איך להצליח לעצב את זה - ובגדול?

מעבר לכך שאתם יכולים לבחור את הגודל של השמשונית שלכם, אתם צריכים גם להשקיע לא מעט מחשבה בעיצוב שלה - שכן שמשונית זה שלט שצריך להיות קריא בנסיעה, מרחוק ובתנאים לא רגילים. בסופו של דבר, המטרה של המוצר הזה הוא לשווק משהו גדול. רוב האנשים לא יידעו איך לעצב לבד שמשוניות גדולות , כי מדובר על עיצוב של מוצר גדול עם הרבה פרמטרים וזה לרוב הופך את הכול להרבה יותר מורכב. יחד עם זאת, תמיד תוכלו לפנות לצוות המקצועי שלנו שיסייע לכם בעיצוב מושלם כדי שתוכלו להפיק את התוצאות הטובות ביותר.