מתבניות במערכת העיצוב שלנו

או צפיה בהוראות סגירת קבצים

והתייעצות עם המעצבים שלנו

פוסטרים

פוסטר הוא כזה שרואים מרחוק, והוא מעביר את המסר הרצוי תוך מספר שניות בעת שחולפים על פניו. המידע צריך להיות קצר וקולע, והתמונות איכותיות ומעוררות עניין. רוצים להדפיס מודעה ובה מידע על כנס או יום עיון שעומד להיערך בקרוב? כרזה שיווקית לקראת אירוע או קד"מ שחברתכם עומדת לערוך? מעוניינים להפיץ את המסר בשילוט חוצות ענק? אין שום בעיה... אצלנו תוכלו לבחור את הכמות המשתלמת ביותר למטרה שאתם צריכים !

פוסטרים בהדפסה דיגיטלית

בעבר לא ניתן היה לספק ללקוחות 10, 20 ואף 50 יח׳ של פוסטר במחירים אטרקטיביים וזאת מפני עלויות ההפקה הגבוהות. אולם כיום ניתן להדפיס בהדפסה דיגיטלית (עד גודל 32x45 ס״מ) גם בכמויות קטנות !

פוסטרים בהדפסת אופסט

שיטת הדפסה משתלמת ביותר לכמויות גדולות החל מ-500 יח׳ ומעלה... בגדלים שונים לפי בחירתכם ע״ג נייר כרומו איכותי בהדפסה אופסט צבעונית מלאה. (עד גודל 70x100 ס״מ)

פוסטרים בפורמט רחב

תחשבו בגדול! פוסטרים ענקיים לשילוט חוצות, לויטרינות או כל מטרה אחרת שתרצו! במידה ויש דרישה לפוסטר במידות גדולות, ניתן לבצע בהדפסת פורמט רחב עד רוחב 160 ס״מ - ובאורך ללא הגבלה.

פוסטר שמשונית

אם יש לכם צורך לתלות פוסטר גדול במיוחד, כזה שיוכל להחזיק מעמד בתנאי מזג אוויר קשים כמו רוח, גשם ושמש קופחת - שמשונית תעשה את העבודה! למעשה שלטי שמשונית עשויים יריעת פי.וי.סי ועליה מבצעים הדפסה בצבעים פרמננטים העמידים בתנאי חוץ ומגיעה לרוב בגימור מכפלת+טבעות מתכת לצורך תליה. ניתן להזמין שלטי שמשונית בכל מידה שתבחרו ! - למעבר לעמוד שמשוניות לחצו כאן

פוסטר לשלטי חוצות

עורכים אירוע? הופעה? נשף חג? תערוכה? או מסיבה? אתם בוודאי זקוקים לשלט גדול במיוחד - שלט שמשונית יעשה את העבודה! שלטי שמשונית מגיעים לרוב בגימור מכפלת וטבעות מתכת לצורך תליה או שרוול למוט שמיקומו ניתן לבחירה (למעלה ולמטה, או בצדדים). ניתן להזמין שלטי שמשונית בכל מידה שתבחרו !

פוסטרים לתליה בויטרינה

סט של 4 פומפות וואקום + וו תליה לחלון, לתליית פוסטרים מודפסים על גבי שמשונית. פתרון קלאסי לחלונות ראווה או מעברי פרסום בקניונים לתליית מסר על טבעות המתכת של השמשונית. מאפשר התקנת מסר פרסומי על חלון ראווה והחלפה בקלות.

שיווק בפוסטרים - למה כדאי לחשוב בגדול?

אנחנו אמנם נמצאים בעידן הדיגיטלי אבל מחקרי שיווק עדכניים, מהשנתיים האחרונות, מראים שפוסטרים הם עדיין אחד מהערוצים האפקטיביים ביותר לשינוי עמדות והשפעה על התנהגויות צרכנים. הנה כמה סיבות מדוע: כי לגודל יש עוצמה שמקנה לפוסטרים נוכחות חזקה והיא מקרינה על כל התדמית של המותג שלכם.  כי אפשר למקם את הפוסטר במקום אסטרטגי ולהשיג חשיפה רלבנטית בדיוק לקהל שאליו אתם רוצים להגיע. כי אפשר להדפיס פוסטר בכל גודל שתרצו – החל מפוסטר קטן לשימוש בתוך העסק ועד לכרזת חוצות ענקית שאי אפשר להתעלם ממנה. כי פרסום חוצות עובד בשבילך 24/7 , אנשים רואים אותו גם ממרחק ונחשפים אליו שוב ושב מדי יום.  

5 המפתחות לפוסטר שיווקי בעיצוב אפקטיבי

 כדי שהקהל שלכם יוכל לקרוא את המסר שלכם מרחוק – ודאו שהטקסט שלכם מספיק גדול וקריא ובמיוחד - הכותרת.  אם אתם מפרסמים בפוסטר אירוע אל תשכחו לציין מתי והיכן הוא מתקיים.   כדי למשוך את תשומת הלב והעין השתמשו בעיצוב בצבעים קונטרסטיים. בניגוד לאמצעי פרסום אחרים – כאן הגודל מאפשר לכם להשתולל עם הדמיון שלכם.  בבחירת הצבעים קחו בחשבון גם את המקום שבו הפוסטר שלכם יוצב כך שאם במקרה הוא ימוקם ליד קיר צבעוני, בחרו בצבעים מנוגדים שיבליטו אותו מהרקע.  העדיפו אימאג` חזק אחד ולא מספר תמונות קטנות וכך תעבירו מסר שיראה טוב גם ממרחק.