חשוב לנו לדעת מה אתם רוצים להשיג ואיך אנחנו יכולים לעזור לכם ולכוון אתכם מהנסיון הרב שצברנו בכדי שתוכלו להפיק את המירב מהתוצר המודפס שישווק אתכם וימתג אתכם ברמה הגבוהה ביותר. במהלך השיחה תנחו אותנו ולאחר מכן נתחיל לעצב עבורכם.

לאחר שהבנו את הצרכים שלכם אנחנו מתחילים לעצב עבורכם. ברשותינו  הציוד והתוכנות מהמקצועיות ביותר בעולם, שלל פונטים ואלמנטים מקצועיים מתוך  שפע מאגרים ייחודיים - וכמובן צוות מעצבים מוכשרים בסטדרנט הגבוה ביותר, שיתנו מענה לכל דרישה.

אנו נשלח אליכם סקיצה לצורך ביצוע הגהה ואישור העיצוב. במידה וישנם הערות, תוכלו לבקש שינויים ותיקונים. העבודה לא מודפסת ללא האישור שלכם בכתב במייל חוזר. חשוב לשים לב לפרטים חשובים כמו מספרים, כתובות, תאריכים וכו׳...

לאחר האישור שלכם אנחנו מבצעים סגירת קבצים מקצועית הכוללת התחשבות בצבעי ההדפסה, מרווחי בטחון לחיתוך וקיפול (במידה ויש), וסגירת הקובץ לדפוס ברזולוצייה מתאימה. והעבודה שלכם עוברת מיד למחלקת ההדפסה שלנו.פגישה פרונטלית 1:1 עם מעצב/ת

עצרו הכל, את הלחץ של כל היום ובואו לפגישה פרונטלית, באווירה שקטה, עם כוס קפה משובח ויחס אישי 1:1. בפגישת העיצוב תראו איך כל התהליך מתבצע און ליין, תוכלו לבצע שינויים ב-Live ולקבל עוד רעיונות שניתן לבצע רק ב-4 עיניים. אנו ממליצים להגיע בשעות הבוקר כשאתם - ואנחנו במיטבנו. התקשרו עוד היום או השאירו פרטים ונתאם לכם פגישת עיצוב בהקדם. מעדיפים במייל או WhatsApp ?

כי בעולם של מסרים מיידיים הרצון שלנו לזמינות גבוהה זה סטנדרט, אם פחות נוח לכם להגיע לסטודיו לפגישה פרונטלית עם אחד המעצבים שלנו, ניתן לבצע את העיצוב און ליין ולתקשר בטלפון או במייל. מעוניינים באמצעים דיגיטלים כמו WhatsApp ? אין בעיה בכלל! (חשוב לציין שהאישור הסופי לסקיצה להדפסה חייב להתבצע במייל).