מתבניות במערכת העיצוב שלנו

או צפיה בהוראות סגירת קבצים

והתייעצות עם המעצבים שלנו

שילוט פנים וחוץ

בעולם כזה שבו מסרים צצים לנו מול העיניים מהקירות, מהרצפה ומכל עבר בעצם, לשילוט יש חשיבות רבה, בעיקר עבור מי שמבקשים להעביר מסר איכותי, עמיד ומייצר אווירה. למעשה יש הרבה מאוד דרכים לעשות את זה, ופעמים רבות הדרך הנכונה היא לשלב בין מספר אופציות קיימות. ישנם מגוון משטחים קשיחים כמו: לוחות קאפה, פי.וי.סי, פרספקס וקרטון, הניתנים גם לחיתוך בכל צורה! - הבחירה ביניהם נסמכת תחילה על תנאי הסביבה. האם השלט חייב להיות עמיד בפני גשם, שמש, לחות, קור או מיועד לשימוש פנימי? כמו כן, קיימת חשיבות רבה לסוג השילוט מבחינת האפקט החזותי, שכן ישנו הבדל מהותי בין שלט תלוי, או כזה שמונח בפנינו באמצעות מעמדי פרסום שונים.

לוחות קאפה קשיחים

לוח מוקצף קשיח - 5 או 10 מ״מ - מתאים בעיקר לשימוש פנימי, ניתן לתליה על מסמר או הדבקה באמצעות דבק דו-צדדי, לתצוגת מידע לתערוכות, כנסים או חנויות באמצעות מעמדי תצוגה שונים. מגיע עד מידה של 120x240 ס״מ בחתיכה אחת! 

חיתוך צורני

קאפה בחיתוך צורני הפך להיות נפוץ ביותר. טכנולוגיות החיתוך הצורני מרחיבות את היכולות שלנו לתת מענה לדרישות גבוהות בהרבה מסטנדרט הדפוס המוכר ומאפשרות לנו גמישות רבה והתאמה אישית לכל לקוח! הידע המקצועי, תוך שימוש בטכנולוגיות החדשניות ביותר, מאפשר לנו לפרוץ כל מגבלה או רעיון. (בדוגמא מובייל תליה בחיתוך מיוחד)

הדפסה על פיויסי pvc מוקצף

לוח פלסטי קשיח מגיע בעובי משתנה החל מ-2 מ״מ ועד 5 מ״מ - לרוב העובי הנפוץ ביותר הוא 3 מ״מ - שלט פי.וי.סי מתאים לשימוש פנימי וגם חיצוני קל - לשילוט, מעמדי תצוגה, חיפוי ארונות, קירות, או שלטים קטנים הניתנים לתליה באמצעות טבעות מתכת, ועד מידות גדולות של 150x300 ס״מ בחתיכה אחת!

הדפסה על לוקובונד

לוח לוקובונד, מורכב מ-2 לוחות אלומוניום חזקים במיוחד מוצמדים בינהם באמצעות ליבת פוליאתילן פלסטי חזק. מדובר בחומר חזק במיוחד העמיד בכל תנאי מזג האוויר. מגיע בעובי 4 מ״מ וניתן להתקנה ישירות ע״ג המשטח הרצוי באמצעות ברגים או סיליקון. מגיע גם במידות גדולות של עד 150x300 ס״מ בחתיכה אחת!

הדפסה על פרספקס לשילוט מואר

שלטים מפרספקס מחזיקים מעמד לאורך זמן והם משמשים לרוב כשילוט לעסקים מסעדות וחנויות למיניהם. שלט פרספקס הוא חומר קשיח ובעל שקיפות המאפשר קבלת תאורה אחורית. ניתן לשלב את השלט על ארגזי תאורה, קוביות תצוגה בצמתים, עיצוב דקורטיבי למשרדים ועוד...

שלטי פרספקס למשרדים

שימוש נוסף לפרספקס יכול להיות שלט דקורטיבי למשרדים, בעל ברק המדמה זכוכית - הפרספקס נתלה באמצעות ארבעה ספייסרים מניקל שיוצרים עומק וסגנון מודרני המעניק ללוגו החברה מראה מרשים ויוקרתי במיוחד!

3 דגשים שחשוב לזכור בהזמנת שילוט

• חשיפה לקהל בתנועה – סביר להניח שאנשים חולפים על פני השלט במהירות במהלך נסיעה ויש לזה השפעה על היכולת שלהם לקלוט את המסר הכתוב. אז התמקדו במסר מצומצמם מאוד, עם מינימום מילים והקפידו שהכיתוב יהיה מספיק גדול וברור כך שניתן יהיה לקרוא אותו בקלות גם מרחוק.   תאורה – כדי למקסם את החשיפה לשלט שלכם גם בשעות החשיכה, בחרו בשילוב צבעים קונסטרסטי שיראה גם בלילה או עשו שלט מואר שנראה למרחקים.   מזג אויר – שלטי חוץ חשופים לפגעי מזג האויר – הבדלי טמפרטורה, רוחות, גשמים ואינספור שעות באור השמש. לכן חשוב שהשלט שלכם יהיה עשוי מחומרים עמידים ושהדפוס יהיה איכותי ולא ידהה לאחר כמה חודשים. 

איך לעצב שלט אטרקטיבי שימשוך את תשומת הלב?

מה לדעתכם יותר חשוב בשלט – העיצוב או המסר המילולי? מחקרים מצאו כי התשובה לשאלה זו אינה חד משמעית והיא משתנה על פי הכיוון שממנו נכנס השלט אל תוך שדה הראיה שלנו ובהתאם לכך - לחלק במוח המגיב ראשון לגירוי. מסתבר כי כאשר אנשים עוברים מימין לשלט, הם יטו להתמקד יותר במסר הויזואלי, ואילו כאשר אנו עוברים משמאל לשלט – נתמקד יותר במילים הכתובות ופחות בעיצוב הגרפי. היות וגם הויז`ואל וגם המסר הכתוב חשובים, לקראת הכנת השלט השקיעו מחשבה גם בעיצוב הלוק בצבעוניות בולטת, וגם בחידוד ומיקוד המסר ובבחירת פונטים וברורים.