מתבניות במערכת העיצוב שלנו

או צפיה בהוראות סגירת קבצים

והתייעצות עם המעצבים שלנו

פולדרים

פולדר, או בעברית ״תיקיה״, המכילה בתוכה דפי מידע על העסק או המוצר, הצעות מחיר ועוד... אם יש לכם מוצר שאתם מעוניינים להציג באופן מכובד בפני לקוחות פוטנציאליים - פולדר יעשה את העבודה באופן מושלם. אתם לקראת תערוכה חשובה, שם תנסו להציג את המוצר או השירות שלכם בצורה הטובה. מה תשאירו למבקרי התערוכה כדי שיזכרו את מוצרכם ויצרו קשר עמכם? ניתן להדפיס פולדרים על פי התקציב שלכם, אם אתם מעוניינים ליצור תדמית טובה על העסק שלכם, תוכלו למצוא פולדרים ברמות גימור שונות על פי בחירתכם...

פולדרים ללא למינציה

פולדר בהדפסה דיגיטלית מהירה ואיכותית המתאים בעיקר לכמויות קטנות, ניתן להזמין בגודל A5 או A4 מודפס ע״ג כרומו 300 גרם (ללא למינציה) וכולל כיס וחריץ לכרטיס ביקור. מומלץ להוסיף למינציה.

פולדרים + למינציה

פולדרים בהדפסת אופסט איכותית המתאימה ומומלצת לכמויות גדולות החל מ-1000 יח׳ ומעלה. מודפס ע״ג כרומו 300 גרם איכותי בתוספת למינציה (מט/מבריק) וכולל כיס אחד או שני כיסים לבחירה, עם חריץ לכרטיס ביקור.

פולדרים + למינציה ולכה סלקטיבית

אם חיפשתם פולדר יוקרתי ומעורר השתאות שלא ישאיר אף לקוח אדיש, זה הפולדר שחיפשתם! הפולדר מודפס ע״ג כרומו 300 גרם בתוספת למינציה מט והשבחות לכה סלקטיבית מובלטת במקומות נבחרים (ללא הגבלה). וכולל כיס אחד או שני כיסים לבחירה, עם חריץ לכרטיס ביקור.

איך לכתוב פרופיל חברה אפקטיבי לפולדר?

פרופיל חברה הוא מסמך שיווקי חשוב מעין כמוהו שמטרתו להציג בצורה ברורה ומשכנעת את היתרונות הייחודיים של העסק שלכם. אז אילו חלקים מרכיבים את פרופיל החברה?  תיאור קצר של העסק שלכם ושל החזון / המטרה או השליחות שמניעה אתכם.  תיאור של השירותים או קוי המוצרים העיקריים.  מעט על הההיסטוריה שלכם – איך העסק הוקם ואיך התפתח עם השנים.  תקנים שהעסק עומד בהם והכשרות והסמכות שלכם.  הצגה תמציתית של צוות הניהול הבכיר של החברה.   רשימת לקוחות שעובדים אתכם במידה וזה מתאים. לחילופין, תוכלו לציין באופן כללי עם אילו מגזרים במשק אתם עובדים. 

העקרונות לעיצוב פולדר מרשים במיוחד

• בחרו בצבעוניות נכונה תוך התחשבות בצבעי המותג ובמסר השיווקי שתרצו להעביר. אם אתם פונים לקהל סולידי השתמשו בצבעים שקטים ורגועים ולקהל צעיר ועדכני אפילו כתום וורוד זרחני יכולים להתאים. • טקסט – אתם יכולים להוסיף לפולדר שלכם מסרים שיווקיים קצרצרים בחזית, בחלקו האחורי ובצידו הפנימי. חישבו איך תוכלו לנצל את השטחים האלו ביעילות, פולדר מעוצב לא חייב להיות עמוס בפרטים. קו נקי שכולל לוגו, אלמנט ותמונה טובה יעשו את העבודה היטב. • את פרטי ההתקשרותמקמו בגב הפולדר, במידה ואתם עומדים לשנות  כתובת בקרוב, הסירו אותה מהעיצוב אם אתם מזמינים כמות גדולה.